Home > Verhuur Hoge Venen: chalets en vakantiehuizen
Home, Location Hautes-Fagnes
Chalets de Cligneval - 10 personnes
Chalets de Mont - 8/9 personnes
Chalet de Longfaye La Linaigrette - 6 personnes
La maison du chasseur Sourbrodt - 8 personnes
Prix des locations des chalets et maison de vacances
Equipement des chalets et maison de vacances
La région des Hautes-Fagnes - Belgique

Verhuur Hoge Venen: chalets en vakantiehuizen

In het hartje van de mooiste streek in de Belgische Ardennen,  dichtbij Malmedy,  Spa en het circuit van Spa-Francorchamps, verhuren wij voor een weekeindverblijf of langer een vakantiehuis,  2 stijlvolle chalets en een authentieke jachthut.

La Linaigrette te Longfaye - 6 pers
Internet-wifi !
Een leuk vakantiehuis aan de rand van het bos.
Dit mooie vakantiehuis biedt een erg mooi uitzicht vlak op het zuiden en een grote zonovergoten tuin.  In het hartje van het natuurpark de Hoge Venen.
Last minute -20%
Inschrijving binnen de 8 acht dagen voor uw verblijf,  geeft u recht op een korting van 20%
  In meer weten
 
Annuleringsverzekering
U dient uw verblijf te annuleren of te onderbreken?  Wij betalen u terug.
  In meer weten
  chalet 2 épis
Chalets 2 épis
      Meer details  
Chalet te Cligneval - 10 pers
Internet-wifi !
Dit ruime chalet ligt in een rustig dorpje midden in een grote omheinde tuin, gericht naar het zuiden met een ruime privé parking en een prachtig zicht op de vallei van de Warche. De kinderen kunnen er in alle veiligheid spelen (zandbak).
      Meer details  

Chalet te Mont - 8 pers

Internet-wifi !
Een groot chalet gelegen op het plateau van de Hoge Venen op 5 km van Malmedy.
Rustig in een mooie omheinde tuin waar de kinderen in alle veiligheid kunnen spelen (schommels en zandbak), naar het zuiden gericht en genietend van een mooi uitzicht op de vallei van Warche.
      Meer details  
Jachthut te Sourbrodt - 8 pers
Internet-wifi !
Een echte jachthut in het hartje van de Venen.  Zeer aangename houten chalet met een immense tuin die overloopt in het bos en in de Venen.  Groot terras rondom het chalet.  Grote private parking.
      Meer details  

Onze vakantiewoningen werden zorgvuldig geselecteerd door een kind van de streek, omwille van hun uitzonderlijke ligging in de streek van de Hoge Venen in België

Sinds 1987, verhuurt Philippe Dutilleux vakantiewoningen en chalets in eigen beheer. Verliefd op zijn geboorteplek die hij helemaal doorkruist heeft,  te voet en met de mountainbike,  in alle windrichtingen.  Als eerste ontwikkelde hij het concept van verhuur voor korte verblijven van gemeubileerde vakantiehuizen,  wat vandaag een must is geworden in de Ardennen en vooral in de Oostkantons.
Hij heeft de mooiste plekjes in zijn regio uitgekozen om er huizen en chalets te kopen of te bouwen.  Die verblijven heeft hij volledig aangepast aan de behoeftes en verwachtingen van de toeristen die zich wensen onder te dompelen in de charmante sfeer van deze regio.

Comfortabele chalets aan zachte prijzen in het hartje van de Belgische Hoge Venen

Ieder verblijf beschikt over een open haard of een houtkachel,  een groot terras op het zuiden en een adembenemend uitzicht.
Afgelegen maar toch dichtbij een dorpje en interessante activiteiten, eschikken allen over een ruime tuin en genieten van een absolute stilte.
Ze zijn ontworpen om alle gemakken en voldoende comfort te bieden,  zodat u kan genieten van een aangenaam verblijf aan een uiterst redelijke prijs.

Ontvangst door en advies van een inwoner van de Hoge Venen te België

U wordt er onthaald door een inwoner van het dorp die u alle gewenste inlichtingen zal kunnen verschaffen en u zal helpen ingeval van probleem.  Hij wijst u de mooie plekjes en de goede adressen aan.

 top

Location Hautes-Fagnes : Falize 9A, 4960 Malmedy Belgique 0032(0)496.430.779concept by Adnexus